Запитання про продукт Умивальник Alape WT.RX400KH колонка діаметром 40 cm, пристінна:
Lub napisz do nas:
sklep@sanitbuy.pl
Umywalka Alape WT.RX400KH kolumnowa o średnicy 400 mm- sanitbuy.pl
наступний
Alape
WT-umywalkiwolnostojące
Колір: білий
Матеріал: емальована сталь
Alape
WT-umywalkiwolnostojące
Колір: білий
Матеріал: емальована сталь
do 20 kgдо 40 кгПалета
Пункти особистого отримання: Kraków , Kraków
надішліть список вибраних вами продуктів
ми підготуємо привабливу пропозицію
Katarzyna 515 172 874
Rafał 507 171 444
Kompleksowe wyceny:
sklep@sanitbuy.pl
Інші товари з цієї серії:
Умивальник Alape WT.RX325QS колонка 32,5x32,5 cm, вільностоячий
Каталоговий номер: 4801000000
Подивіться більше
Умивальник Alape WT.RX450QS колонка 45,5x45,5 cm, вільностоячий
Каталоговий номер: 4804000000
Подивіться більше
Умивальник вільностоячий Alape WT.RX325K колонка діаметром 32,5 cm
Умивальник kolumowa Alape WT.RX400K, пристінна, śr. 404 mm, wys. 900mm, біла